Úspory nákladů s turbínami Capstone!

Chcete zvýšit energetickou účinnost a hospodářský výsledek svého zařízení? Turbíny Capstone by mohly být tím, co změní pravidla hry!

Zatímco zjevné výhody výroby vlastní elektřiny a tepla jsou přesvědčivé, pojďme se hlouběji ponořit do potenciálních úspor, které přináší provozování turbín Capstone:

1. Služby výkonové rovnováhy pro stabilizaci sítě

Turbíny Capstone nabízejí rychlou odezvu, což je činí neocenitelnými pro podporu stabilizace energetické sítě. Můžete poskytovat služby vyrovnávání sítě a získávat příjmy tím, že upravíte výrobu energie tak, abyste uspokojili požadavky sítě v době špičky nebo mimo ni.

2. Snížení emisí CO2 a ESG

Turbíny Capstone pracují na čistý zemní plyn, což vám umožní výrazně snížit uhlíkovou stopu. Díky výrobě elektřiny na místě se vyhnete závislosti na elektřině ze sítě, která často zahrnuje energii z uhlí a dalších neobnovitelných zdrojů. Tím se nejen stáváte ekologičtější organizací, ale také se vám otevírají dveře k potenciálním pobídkám spojeným s půjčkami ESG (Environmental, Social, and Governance).

3. Snížení nákladů na rezervovanou kapacitu a distribuční poplatky

Výrobou elektřiny na místě můžete výrazně snížit svou na rezervní kapacitu elektrické sítě a předejít vysokým distribučním poplatkům spojeným s využíváním sítě. To znamená výraznou úsporu nákladů, protože snížíte poplatky a výdaje spojené s udržováním kapacity elektrické sítě, kterou možná nikdy nevyužijete.

Potenciální úspory s turbínami Capstone přesahují rámec běžných úspor z generování vlastních energií. Umožňují vaší organizaci být energeticky nezávislejší, šetrnější k životnímu prostředí a pružnější v podpoře stability energetické sítě.

Využijte sílu inovací a udržitelnosti s turbínami Capstone! Pojďme společně vytvořit ekologičtější a nákladově efektivnější budoucnost.

08.11.2023